Dane sklepu :


DOM MALOWANY
ul. Rzemieślnicza 13
20-716 Lublin
(81) 469 19 69
sklep@dommalowany.com.pl

 
Dane firmy :

P.H.U. Neron

Marianna Osipiuk-Maciąg
ul. Wertera 63
20-713 Lublin
NIP : 712-030-25-81
REGON 430067190

Godziny otwarcia sklepu :

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 17.30
W soboty od 8.00 do 14.00

 

     

                 Tikkurila została założona  14 sierpnia 1862 roku nad brzegiem rzeki Keravanjoki  w Finlandii. W ciągu 140 lat w miejscu niewielkiej prasy olejowej powstała jedna z największych firm produkujących farby w Europie Północnej  i Wschodniej. Swoje dobre imię zawdzięczamy nie tylko systemom mieszania. W  1994 roku firma jako pierwsza otrzymała certyfikat zarządzania ochroną środowiska przyznawany producentom farb.

W Polsce Tikkurila pojawiła się w 1998 r jako jedna z firm wchodząca w skład spółki spółki joint-venture.  Obecnie jest jedną z marek, które znajdują się w portfolio spółki Tikkurila Polska S.A. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, specjaliści Tikkurila stworzyli jeden z najbardziej zaawansowanych systemów barwienia farb AVATINT. Pozwala on na opracowanie dowolnego rozwiązania kolorystycznego, indywidualnie dopasowanego do potrzeb i preferencji odbiorców.

Dzięki szerokiej gamie produktów do różnych zastosowań, produkty Tikkurila zapewniają ochronę i dekorację dla niemal wszystkich powierzchni. Specjaliści Tikkurila nieustannie prowadzą badania, śledzą trendy i potrzeby, tak aby podnosić standardy istniejących produktów, jak również poszerzać ofertę o nowe rozwiązania spełniające oczekiwania Klientów. Dzięki ich doświadczeniu każdy znajdzie w szerokiej gamie produktów Tikkurila to, czego potrzebuje. 

Kreowaniu oferty towarzyszy także dbałość o środowisko naturalne i bezpieczeństwo wyrobów. Klienci zawsze otrzymują produkty o wysokiej jakości i przyjaznych parametrach.