Dane sklepu :


DOM MALOWANY
ul. Rzemieślnicza 13
20-716 Lublin
(81) 469 19 69
sklep@dommalowany.com.pl

 
Dane firmy :

P.H.U. Neron

Marianna Osipiuk-Maciąg
ul. Wertera 63
20-713 Lublin
NIP : 712-030-25-81
REGON 430067190

Godziny otwarcia sklepu :

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 17.00
W soboty od 8.00 do 14.00

 

  

"NASZĄ PASJĄ JEST DREWNO"

 

                     Venga jest firmą specjalizującą się w dziedzinie produktów do zabezpieczania, konserwacji i dekoracji drewna. Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i indywidualnego wykonawcy.

                     Dostarczamy Państwu, znane od ponad 15 - u lat na polskim rynku, lakiery do drewna marki HartzLack®. Ze względu na swoją wysoką jakość i parametry użytkowe jest to grupa produktów szeroko znana i wyjątkowo ceniona przez klientów w całym kraju.

                     Drugą grupą produktów oferowanych przez naszą firmę są impregnaty do drewna, lakierobejce, farby dekoracyjne i produkty uzupełniające z grupy HartzLain®. Dzięki nowoczesnej recepturze, dużej skuteczności działania i trwałości zyskały one wysokie uznanie wśród klientów.

                     Jesteśmy firmą wysoko innowacyjną. Stale oszerzamy gamę produktów w taki sposób, aby jak najpełniej zaspokajać potrzeby naszych klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających. Korzystamy przy tym z doświadczenia i porad wykonawców, współpracujemy z renomowanymi światowymi producentami wyrobów chemicznych, opieramy się także na własnych doświadczeniach.

                     Tak powstała grupa lakierów do parkietu przeznaczona specjalnie dla profesjonalistów – parkieciarzy HartzLack Profi System. Produkty wchodzące w skład Profi Systemu to najwyższa, światowa jakość przy konkurencyjnej cenie. Wartością dodaną jest profesjonalny program szkoleń i doradztwa technicznego dla wykonawców. Wszystko po to by Państwa parkiet zachwycał swoim wyglądem i trwałością przez wiele, wiele lat.

                     Naszą odrębną działalnością jest import surowców chemicznych od renomowanych światowych dostawców na potrzeby krajowych producentów.

                     Możemy Państwa zapewnić, iż korzystając z naszych wysokiej jakości produktów do zabezpieczania, konserwacji i dekoracji drewna zawsze osiągną Państwo zamierzony efekt, gdyż od wielu lat.... NASZĄ PASJĄ JEST DREWNO.